• Polski
  • Deutsch
  • English

Kontakt

Biuro Wrocław

HR WORK FORCE sp. z o.o.
50-155 Wrocław
ul. Purkyniego 1
biuro@hrworkforce.pl
+48 71 342 03 52

NIP: 897-17-62-768
REGON: 012169131
KRS: 0000356694

 

Dział Kadr i Płac

Magdalena Zawadzka
Specjalista ds. Kadr i Płac
magdalena.zawadzka@hrworkforce.pl
+48 71 343 12 28
 

Dział Rozwoju

Sylwia Steć
Specjalista ds. Rozwoju
sylwia.stec@hrworkforce.pl
+48 71 343 12 28
725 900 862
Katarzyna Cygan
Specjalista ds. Rozwoju
katarzyna.cygan@hrworkforce.pl
+48 71 342 03 30
693 760 608
Nikola Lis
Specjalista ds. Rozwoju
nikola.l@hrworkforce.pl
+48 71 725 900 869
 

Dział Obsługi Klienta

Marcin Redkiewicz
Specjalista ds. Obsługi klienta
marcin.redkiewicz@hrworkforce.pl
+48 71 342 02 47
725 900 868
Katarzyna Czubak
Specjalista ds. Obsługi Klienta
katarzyna.czubak@hrworkforce.pl
+48 71 342 02 47
665 573 995
Marta Boryczka-Wodzińska
Specjalista ds. Obsługi klienta
marta.boryczka@hrworkforce.pl
+48 71 342 02 47
725 900 863
Sylwia Palczyńska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
sylwia.palczynska@hrworkforce.pl
+48 71 342 02 47
725 900 864

Zainteresowanych zapraszamy w godzinach:
9:00 - 17:00